بهترین مشاور بازرگانی ایران

در این مقاله:

بهترین مشاور بازرگانی ایران

یک مشاور بازرگانی هر روز دانش خود را بروزرسانی می‌کند، از اشتباهات احتمالی مدیران جلوگیری می‌کند و با تحلیل اوضاع بیزینس، برنامه بسیار خوبی برای رشد سازمان ارائه می‌دهد. برای یک مشاوره بازرگانی داشتن مهارت‌های رهبری و ارتباطات عالی، بسیار مهم است. آن‌ها نیاز به استدلال منطقی، نبوغ و توانایی همکاری عالی با دیگران دارند و در زمینه‌ بازرگانی در تلاش برای پیدا کردن راهکار در زمینه گسترش تجارت مشتریان عزیز هستند.

انواع مشاور بازرگانی

مشاوره بازرگانی را می‌توان در دسته‌ها و گروه‌های مختلفی دسته‌بندی کرد که این تنوع دسته‌بندی‌ها به دلیل تنوع در امور مربوط به بازرگانی است. همانطور که گفته شد امور بازرگانی از دسته‌های مختلفی تشکیل شده است که استفاده از هر کدام، تخصص مربوط به خود را می‌خواهد.

به طور کلی مشاوره بازرگانی را می‌توان در گروه‌های مشاوره واردات و صادرات کالا، مشاوره در امور گمرکی و مشاوره بازرگانی خارجی تقسیم بندی کرد.

فعالیت‌های مشاوره بازرگانی

یکی از مهم‌ترین هدف‌های شرکت‌های بازرگانی، واردات و صادرات کالا‌های مورد نظر خود به بازارهای داخل یا خارج کشور است. یکی از بزرگ‌ترین دلایل به وجود آمدن چالش‌های بزرگ در تجارت‌های جهانی، اختلافات فرهنگی است. بیشتر بازرگانان می‌توانند در رابطه با این موضوع با افراد متخصص در این زمینه و همچنین بهره‌گیری از تجربه و گرفتن مشاوره‌های کاربردی از آن‌هااقدام کنند. به این صورت موقعیت‌های لازم در زمینه بازرگانی به دست بیاورید و فعالیت خود را بدون داشتن هیچ‌ گونه خطایی انجام دهید.

مشاور بازرگانی فردی است که اطلاعات و آگاهی خود را به صورت تخصصی و حرفه‌ای در رابطه با امور بازرگانی بین‌الملل، با افراد دیگر در میان می‌گذارد. همچنین کسانی که اقدام به فعالیت‌های بازرگانی بین‌المل می‌کنند، به آسانی می‌توانند از طریق گرفتن مشاوره بازرگانی، اطلاعات خود را تکمیل کنند.

ویژگی‌های مشاور بازرگانی مناسب

یک مشاور بازرگانی متخصص و با تجربه در امور بازرگانی، از ویژگی‌های زیر برخوردار است.

  • متعهد و قابل اطمینان است.
  • به اطلاعات به روز مسلط است.
  • دارای سابقه کاری درخشان است.
  • از روابط عمومی بالا برخوردار است.
  • در تحلیل نقشه‌های بازار، توانا است.
  • نسبت به مسائل و فعالیت‌های تجاری شرکت، امین است.
  • به قوانین مربوط به بازرگانی و تعرفه‌ها در کشور‌های مختلف آگاهی دارد.
  • مشاور بازرگانی خوب، علاوه بر عرصه تجاری، به فرهنگ دیگر کشور‌ها نیز شناخت دارد.

آقای دکتر یاشا سازمند تمامی ویژگی‌های یک مشاور بازرگانی مناسب و عالی را در خود جای داده است و بهترین مشاور بازرگانی در ایران است.

بهترین مشاور کسب و کار ایران دنیا تهران گروه بین المللی مشاوره کسب و کار سازمند - یاشا سازمند

یاشا سازمند مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت آکام آتا (سهامی خاص) ، بهترین مشاور کسب وکار در تهران و ایران

سخن پایانی

صادرات و واردات کالا جزء یکی از فعالیت‌های بازرگانی بین‌الملیی می‌باشد. این فعالیت استرس و ریسک بسیار بالایی را دارد و ممکن است تاجرانی که به تازگی وارد این عرصه شدند، سرمایه عظمی را از دست بدهند و نتوانند در این زمینه سود کنند. این گونه افراد می‌توانند برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و دستیابی به سود بیشتر، با یک مشاور بازرگانی بسیار حرفه‌ای همکاری نمایند. همانطور که گفتیم آقای دکتر یاشا سازمند بهترین مشاور بازرگانی در ایران است و می‌تواند به شما کمک می‌کنند تا به سود دلخواه‌تان دست پیدا کنید و موفق شوید.

فیس بوک
توییتر
لینکدین
واتس آپ